Aktualności

Bieg im. Kuriera Jana Łożańskiego w Posadzie Zarszyńskiej!! FOTORELACJA

 
Cóż to były za emocje!! Prowadzącym całe wydarzenie był znany i lubiany dziennikarz sportowy Marek Grzesik.
Celem wydarzenia była m.in. popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu, propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia, a także promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, w szczególności idei.
Bieg podzielony został na trzy części:
1. Bieg Główny ok. 13 km
2. Bieg Rodzinny 2km
3. Nordic Walking 10km
W Biegu Głównym uczestniczyło 58 zawodników. Link do wyników:
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, organizatorom, a szczególne słowa uznania kierujemy do Prezesa Stowarzyszenia Aktywna Gmina Zarszyn Macieja Dufrata. Za współprace dziękujemy również strażakom ochotnikom z terenu naszej gminy, którzy zabezpieczyli trasę biegu.

 


Drukuj   E-mail